NattoPlus از دکتر سیناترا – آیا این یک پاسخ واقعی برای جریان خون کارآمد است؟

در مورد NattoPlus از دکتر سیناترا مطالب زیادی نوشته شده و مورد بحث قرار گرفته است – آیا ارزش چنین بازرسی را دارد؟ آیا واقعاً از طریق افزایش گردش خون به سلامت قلب کمک می کند؟ آیا این یک محصول حیاتی برای زندگی شما همانطور که در بازار عرضه می شود ، است؟ آیا گردش خون سالم واقعا ریشه داشتن قلب سالم است؟

قبل از پاسخ به این س questionsالات ، اجازه دهید بر آنچه علم به ما می گوید تمرکز کنیم. مطالعات نشان می دهد که فشار خون بالا ، لخته شدن خون و تجمع پلاک در داخل رگ ها (همراه با سخت شدن رگ های خونی) برخی از دلایل اصلی سکته مغزی ، حمله قلبی و مرگ هستند.

به عبارت دیگر ، پیشگیری از این مشکلات می تواند سلامت قلب بهترین دکتر قلب در مشهد شما را تضمین کند و شما را از زندگی طولانی و فعال مطمئن کند.

ریشه همه این مشکلات در واقع پیری است. با افزایش سن ، بسیاری از عملکردها کاهش می یابد ، آنزیم های حیاتی از بین می روند یا از سیستم شما ناپدید می شوند ، هورمون ها به طور نامنظم تولید می شوند و هر یک از این مشکلات به سلامت قلب شما سرایت می کند.

بنابراین ، با شروع میانسالی ، معمول است که افراد از فشار خون بالا ، کلسترول بالا ، ضخیم شدن خون ، سخت شدن رگ ها و غیره رنج می برند. این بدان معناست که شما به چیزی احتیاج دارید که (1) جریان خون شما را آزاد نگه دارد و (2) اطمینان حاصل کند که رگ هایی که خون از طریق آنها جریان می یابد هم داخل و هم بیرون سالم هستند.

در اینجاست که دکتر استفان سیناترا وارد می شود. به عنوان متخصص قلب بیش از سه دهه ، که از آن زمان یک دهه را به عنوان متخصص قلب در بیمارستان مموریال منچستر گذراند ، توصیه می کند که در کنار آن از سلامت خون شما ، خون محافظت کنید. عروق نیز نیاز به توجه و محافظت دارند.

NattoPlus از دکتر سیناترا به هر دوی این موارد می پردازد – اولین جزء ناتوکیناز در برابر ضخیم شدن و لخته شدن خون مشابه پلاسمین آنزیم طبیعی بدن همراه با افزایش تولید طبیعی پلاسمین عمل می کند.

این محصول همچنین از سایر اجزای کلیدی مانند ویتامین C ، آرژنین ، منیزیم ، بیوفلاونوئیدها و زردچوبه استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که سلامت عروق خونی به خطر نمی افتد.

این محصولی است که توسط متخصص قلب و عروق برجسته طراحی شده و دارای چندین دهه تجربه و دانش تحقیقاتی است. اگر مجبورید فقط بر اساس این حقایق استناد کنید ، این یک شرط مطمئن است که NattoPlus از دکتر سیناترا همانطور که می خواست کار می کند.